01 led

Filipíny

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Připravili jsme pro vás poznávací výlet nejen s potápěním. Během 18 dnů navštívíme úžasné souostroví Filipíny. Naším konkrétním cílem je ostrov Panglo, který leží těsně u ostrova Bohol.

Filipíny jsou ostrovní zemí ležící v Jihovýchodní Asii na více jak sedmitisících ostrovech v Tichém oceánu. Břehy Filipín jsou omývány 4 moři. Z východu Filipínským, za západu Jihočínským, z jihu Suluským a Celebeským mořem. Rozloha Filipín je cca 300 000km2. Hlavní město je Manila.

My jsme si za svůj cíl zvolili ostrovy Bohol a Panglao. Představuje pro nás jedno z nejkrásnějších míst na zemi. Nalezneme zde řadu fascinujících přírodních úkazů, kulturních památek a dlouhé písčité pláže lemované palmami vedoucí k průzračně čistému moři.
Bohol leží v Boholském moři. Nachází se severně od Mindanao a je součástí souostroví Visayas. Je desátým největším ostrovem Filipín. Sousedí s ostrovem Cebu a mostem je spojen s otrůvkem Panglao, který bude našim zázemím. Hlavním městem ostrova Bohol je Tagbilaran, ve kterém se nachází i hlavní přístav.
Tento výlet je vzhledem k jednoduchým potápěčským lokalitám vhodný pro začínající potápěče s možností dokončení kurzu OWD!
Je možné také absolvovat kurzy AOWD, NITROX, ADVANCED ADVENTURER

Aktuální kurzy

Zobrazit všechny kurzy

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nepřehlédněte

darujtebazenpojistenicertifikaty