• Kdo jsme Více...
  • Naše historie
  • Pracovní příležitosti

Kdo jsme

Společnost UWPS - UnderWater Professional Services vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oboru potápění, kdy jsme se zapojili nejen do činnosti výuky a výcviku nových studentů. Rozšířili jsme naší nabídku činností o potápěčské práce v otevřených i uzavřených vodách, podporujeme filmové štáby při práci pod hladinou i na hladině, pomáháme záchranným složkám při potápění se speciální potápěčskou technikou a také jsme se zapojili do unikátního projektu Hydronaut

 

POTÁPĚČSKÉ PRÁCE
JSME TÝM PROFESIONÁLNÍCH POTÁPĚČŮ.

Tuto činnost jsme začali dělat od roku 2003. Nejen proto, že nás tato práce baví, ale také proto že jsme se chtěli naučit něco nového a zajímavého. Za 15 let prací jsme nasbírali zkušenosti a dovednoti, které nám umožňují dělat veškeré pracovní činnosti pod vodou. Jsou to například: zahrazování vodních elektráren, kontroly, opravy a výměna česlí, odsávání a těžení sedimentu, pálení (řezání) ocelových konstrukcí, svařování, navádění vrtných souprav, betonování, snace, vrtání a další. Veškeré práce provádíme do hloubek 50 metrů. Při práci používáme profesionální vybavení: suché obleky, dodávku dýchacího media z hladiny, celoobličejové masky, potápěčské helmy Kirby Morgan, drátové komunikace a další profesní a technické vybavení.


 
SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ POTÁPĚNÍ
Logo New DiversDream 2012

Potápěčská škola DIVERS DREAM - PRAHA byla založena v roce 2003 kdy jsme úspěšně složili zkoušky na instruktora potápění. Ještě v tomto roce jsme splnili podmínky pro otevření potápěčského centra SSI s číslem #722008. V následujících letech jsme rozšířili naše služby nejen o kurzy rekreační, ale i technické jako je třeba kurz Advanced NITROX. V této činnosti se stále rozšiřujeme, a postupně vám budeme nabízet další vzdělávací kurzy. Po celou tuto dobu, vám nabízíme celkový servis od kurzů, poradentví, servis a prodej potápěčské techniky přes osobní konzultace až po bazény v zimním období.


 
PRÁCE PRO FILM A REKLAMNÍ AGENTURY
MÁME ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K HERCŮM I FILMOVÉMU ŠTÁBU

Již více než 9 let pomáháme filmovým a reklamním produkcím v zajišťování podpory u vodního a podvodního natáčení. Díky našim zkušenostem a technickému zázemí můžeme nabídnout nejen komplexní služby pro filmový štáb, ale také kvalitní a profesionální pomoc hercům při jejich výkonu. Zkušenosti máme s prací v bazénu, ale i na volné vodě.


 
VÝLETY NEJEN ZA POTÁPĚNÍM
CESTUJTE S NÁMI PO CELÉ SVĚTĚ

Pro nadšence cestování a potápění organizujeme výlety po celém světě. Nezaměřujeme se jen na jedno konkrétní místo, ale připravujeme pro vás zajímavá místa, která stojí za procestování. Tradičními místy jsou Egypt, Chorvatsko, tředozemní státy jako je Francie nebo Sardinie a Korsika. Ukážeme vám ale také exotické oblasti jako je Fidži, Maledivy, Austrálie, Filipíny, Norsko a další. Každý výlet organizujeme pro radost a pohodu a bereme si za důležité aby byl klient maximálně spokojen.