Potápěčské kurzy

 

 

Scuba School International - SSI 

SSI-logo

SCUBA SCHOOL INTERNATIONAL SSI VYROSTLA Z VÁŠNĚ NĚKOLIKA ZAPÁLENÝCH POTÁPĚČŮ, KTEŘÍ MĚLI V ÚMYSLU UMOŽNIT KOMUKOLI UČIT SE SCUBA POTÁPĚNÍ.

Již více než 40 let poskytuje společnost Scuba Schools International - SSI školení, potápěčské certifikace a vzdělávací nástroje pro potápěče, instruktory potápění, potápěčská centra a střediska po celém světě. Společnost SSI byla založena v roce 1970 a rozšířila se o více než 30 servisních středisek, je zastoupena ve více než 110 zemích s více než 2.500 mezinárodními pobočkami a má materiály vytištěné ve více než 30 jazycích.

SSI je jednoznačně důvěryhodným partnerem v potápěčském světě a tento úspěch připisuje svým nekompromisním standardům a přesně zaměřené metodice výuky.

 

MEZINÁRODNÍ UZNÁNÍ
ISO karta1
Od 1. června 2010 je Scuba Schools International SSI jednou z mála vzdělávacích agentur, která se kvalifikovala pro globální certifikaci ISO. 7 programů SSI, 5 pro potápěče a 2 pro instruktory, získalo certifikát podle mezinárodních norem - ISO 11121 pro zkoušku potápění, ISO 28401-1 až -3 pro potápěčské průvodce, ISO 11107 pro obohacený vzduch Nitrox a 28402-1 a -2 pro potápěčského profesionála a instruktor otevřených vod. Kvůli tomu SSI C-Cards pro příslušné ratingy budou mít v budoucnosti značku kvality ISO.
 
SSI je zakládajícím členem Rady pro rekreační potápění (RSTC) a je přítomen ve všech hlavních národních výborech, aby zajistil, že zájmy potápěčské obce budou řešeny.
 
 

CELOSVĚTOVÁ SÍŤ SSI

Mezinárodní středisko
Mezinárodní velitelství SSI je místem, kde se děje důležitá standardizace osvědčení a vzdělávání v oblasti SSI. Zde jsou psány standardy školení SSI a také jsou zde vytvořeny dovednosti a techniky pro kurzy SSI. Toto je také místo, kde se vyrábí vzdělávací materiály a pomocí našich servisních středisek se překládají do mnoha jazyků.
 
Servisní střediska
Tyto servisní střediska SSI sdružují a dohlížejí na centra pro potápění, potápěčská střediska a odborníky na potápění v dané oblasti. 
 
Potápěčská centra a resorty
Tyto profesionální podniky provozují potápěčskou nebo freedivingovou školu pro budoucí i stávající potápěče, potápěčské odborné školení (kurzy potápění) a také poskytují pro své zákazníky různé potápěčské akce po celém světě. Jedná se o místa kde se můžete naučit plavat, snorkel, freediving nebo potápět s dýchacím přístrojem.
 

ZAMĚŘENÍ NA KVALITNÍ VÝUKU JE TO CO DĚLÁ SSI VYJÍMEČNÝM

Fylozofie vzdělávání
Každý ze svých vzdělávacích programů je založena na výuce potápěčského diamantu, který se zaměřuje na správné znalosti, dovednosti, vybavení a zkušenosti potřebné, aby se z vás stal vysoce kvalifikovaný potápěč.

 

diamantZnalosti
Znalosti nahrazují vaše obavy a fantazie správnými informacemi. Celkový učební systém SSI Home Study (plnobarevný manuál, videa a studijní příručka) vás naučí určitá bezpečnostní pravidla a váš instruktor bude tyto informace rozvíjet při interaktivní prezentací ve třídě a při praxi v bazénu a volné vodě.

 

Dovednosti
Existují pouze dva způsoby, jak se lidé dokáží učit - buď šokem nebo opakováním. Šok není dobrý způsob, jak se něco naučit, zejména potápění. Metoda SSI je pohodlnou medodou tréningu během opakování podvodních dovedností. Je důležité věnovat čas tomu, abyste si osvojili dovednosti nezbytné pro to, abyste se stali bezpečným a spokojeným potápěčem.

 

Potápěčská výstroj 
Nejbezpečnější cestou jak se stát potápěčem je vaše vlastní boře padnoucí potápěčská výbava "Total Diving System". Znát důvěrně vaší potápěčskou výstroj, zvyšuje vaše schopnosti a sebejistotu v používání vybavení pro podporu života. Během vašeho tréninku se budete učit několik konfigurací potápěčského vybavení, což vám umožní co nejlépe zvolit váš vlastní systém pro potápění. 

 

Zkušenosti
Zatímco trénink rozvíjí znalosti a dovednosti, jediný způsob jak získat zkušenost, je samotné potápění. To je důvod, proč SSI podporuje více ponorů v otevřené vodě v průběhu vašeho tréninku, namísto minimálního počtu ponorů podle požadavků potápěčských norem. Čím více se potápíte, tím více budete si budete užívat. Takže běžte, objevujte nové světy, seznamte se s novými přáteli a zjistěte, proč potápění s SSI znamená "The Ultimate Dive Experience"!

 

METODIKA VZDĚLÁVÁNÍ - KOMFORT DÍKY OPAKOVÁNÍ
Jedineční přístup k výcviku potápění je známí jako "komfort díky opakování". Tím, že procvičíte každou dovednost, kterou jste se naučili v každé úrovni vašeho tréninku, se vaše jednání stávají podmíněnými reakcemi. Výcvik SSI zajišťuje zachování toho, co jste se již naučili, zatímco se nadále učíte. Výsledkem je "Ultimate Dive Experience"!
 
CELKOVÝ SYSTÉM UČENÍ
Program školení SSI a on-line výuka jsou navrženy tak, abyste se mohli učit svým vlastním tempem. Pokud se přihlásíte k "SSI online trénink programu", můžete dokončit teoretickou část on-line v pohodlí vašeho domova. Čím více se naučíte doma, tím méně času strávíte ve vašem SSI Dive Center. 

S podporou vašeho výběru interaktivního online školení která obsahují videa ve formátu Full HD, moderní grafiku a animace, ale také vždy se měnící opakovací otázky, které podporují učení v tabletu nebo chytrém telefonu, můžete se naučit teoretickou část vlastním tempem. Všechny tyto položky jsou součástí celkového vzdělávacího systému SSI, který zaujme studenty mladé i starší a dělá výuku zábavnou. Můžete si zvolit způsob jakým se nejlépe učit, ať už je to ve třídě, on-line nebo v pohodlí vašeho domova. Je to jen na vás.

tablet-ssi

Jednou z hlavních výhod SSI je, že vše je digitální.

S Digitálním učením můžete kdykoliv a kdekoli studovat. Vyzkoušejte to na vašem počítači, chytrém telefonu nebo tabletu. S rozvojem digitálního učení, SSI efektivně zvládlo využití těchto technologií k posílení vaší výuky. Kurzy jsou jasné, stručné, zcela interaktivní a zábavné.

Co znamená digitální revoluce pro SSI? 

Jednoduše řečeno, znamená to přechod z jednorozměrného distribučního systému (tištěného materiálu) do vícerozměrného a interaktivního distribučního systému (digitální). Proč? S programem Digital můžeme zvýšit "míru přenosu", aby se zvýšilo uchování vašich zkušenosti s učením.

Výhody

Ekologicky šetrné, bez těžkých knih. 
Digital je vždy online na divessi.com. 
Stáhněte si ZDARMA DiveSSI App a materiály jsou k dispozici online nebo offline kdykoli a kdekoliv. 
Komplexní HD videa, animace, grafika a fotografie pro posílení výuky. 
Přidejte osobní poznámky do digitálního počítače a diskutujte s Vaším instruktorem SSI. 
Interaktivní otázky k prověření vašich znalostí.
 

Jak se dostanu k digitálním materiálům?

Stáhněte si zdarma aplikaci DiveSSI - iOS nebo Android. Můžete dokonce vyzkoušet některé programy ZDARMA. Stačí jít na divessi.com a zaregistrovat se. Po registraci dostanete ZDARMA přístup k materiálům Freediving Basic/Šnorchlování, Try Scuba a Scuba Diver.

Jakmile se přihlásíte k úplnému programu Open Water Diver, získáte úplný přístup. Můžete si dokonce vybrat verzi offline a stáhnout materiály přímo do svého chytrého zařízení, který je k dispozici kdykoliv, ať už jste online nebo offline.

 

Jsou i jiné výhody s digitálními materiály?

Ano jsou! K dispozici je také Digital Divelog (potápěčský deník), který je uvnitř aplikace DiveSSI. Můžete zaznamenávat všechny důležité informace, vytvořit obrázek vašeho buddyho nebo potápěčské lokality, geo-lokalizovat místa kde se potápíte a mít podpis vašeho buddyho přímo na vašem zařízení - je to zábavné a cool! Pak můžete sdílet své ponory přímo třeba na Facebooku.

Aplikace také obsahuje digitální certifikační karty. Doklad o certifikaci můžete zobrazit přímo na svém chytrém zařízení. A protože nikdy neopouštíme domov bez našich chytchých zařízení (smartphony a tablety), bbudete mít vždy poruce vaše certifikace a výukový materiál.

S verzí Diamond můžete upgradovat a mít své digitální materiály k dispozici na 3 přístrojích - online a offline.

 

VÍCE O KURZECH SSI ZDE

 

vzdelani-ssi

 

 

Aktuální kurzy

Zobrazit všechny kurzy

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nepřehlédněte

darujtebazenpojistenicertifikaty