Kurzy Kirby Morgan

 

Kurz pro operátora a uživatele potápěčské techniky Kirby Morgan

 

 

Kurz je určen pro potápěče, kteří při svém potápění používají techniku, která umožňuje dodávku dýchacího média z hladiny za pomocí dlouhé vzduchové hadice. Tento kurz převážně využijí pracovní potápěči, kteří musí být dostatečně chráněni při své pracovní činnosti pod vodní hladinou. Především se jedná o používání pneumatického a hydraulického nářadí, pálení (řezání) za pomocí hypertermických nebo uhlíkových tyčí, svařování a jiné práce. Používání potápěčských helem vám také umožní komunikovat s povrchovým týmem nebo druhým potápěčem, který se podílí na pracovní činnosti což velmi zvyšuje bezpečnost při práci.

Pro každého pracovního potápěče je nezbytně nutné používání techniky s dodávkou vzduchu z hladiny pro jeho maximální bezpečí a pohodlí, které vede k max. soustředění se na práci.

 

 

Nabízené kurzy:

Nabízíme kurz pro všechny druhy helem od společnosti Kirby Morgan

(SL-17A/B, SL-17K, SL-27, SL-17C, KM-37, KM-37SS, KM-47, KM-57, KM-77, KM-97 a KMB18/28)

 

Dále nabízíme kurzy pro další techniku od společnosti Kirby Morgan

(FFM-EXO26BR, EXO-NON BAL, KMACS-5, 1. a 2. stupeň regulátorů Superflow 350,355,450,455)

 

Doba kurzu:

Celkový čas se odvíjí od typu a množství techniky, která se v kurzu bude probírat.

Obvykle se jedná o 1-2 dny pro teorii a min. 2 ponory v bazénu nebo na volné vodě.

 

Cena kurzu:

Cena kurzu je 450Euro

(v ceně je zahrnuto: pronájem učebny, teoretická část, 2 ponory v bazénu nebo na volné vodě - připojení helmy na láhev, připojení helmy na dodávku vzduchu z hladiny včetně komunikace, částečné rozebrání a složení helmy, bezpečnostní postupy, zapůjčení potápěčské helmy a dalšího vybavení, certifikát)

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát od společnsti Kirby Morgan.

 

Také nabízíme zkušební ponory v bazénu nebo na volné vodě pro ty, kteří by si rádi vyzkoušeli jaké to je být pracovním potápěčem nebo ti, kteří uvažují o kariéře pracovního potápěče.

Cena jednoho ponoru je 1800,-Kč

(v ceně je zahrnuto: základní teorie, zapůjčení potápěčské helmy a dalšího vybavení, 1 ponor na bazénu nebo na volné vodě, fotografický a video záznam, odborný a bezpečný dozor)