Bazén

Sportovní pondělí v bazénu na Slávii - Praha Vršovice

Další sezonu 2017/2018

Cena jednorázové vstupné: 100,- Kč

 

Milí sportovní potápěči,
i když je léto definitivně pryč, nezoufejte… I během zimní sezóny jsme pro vás připravili spoustu potápěčských setkání.

Ti z vás, kteří chtějí navštěvovat kurz plavání s ABC (maska, ploutve a šnorchl), mají možnost pravidelně docházet na bazén každé pondělí od 20:00 do 21:00 hod. (celkem 27x během sezóny 2015/16). Vaši rodinní příslušníci a kamarádi jsou také vítáni, i když o tom, že se stanou potápěči, zatím jen přemýšlejí. Naše setkání se budou konat v bazénu v Praze ve Vršovicích.
V průběhu setkání budete mít možnost si plavat dle vlastního uvážení (s ABC, dýchacím přístrojem nebo jen tak v plavkách :), nebo pod vedením instruktorů se nechat organizovaně trénovat. Vzhledem k dostatečné hloubce 3,8 m je bazén dobrým místem pro potápění s přístrojem.

 

bazen-slavia-1

 

Zobrazit na mapy.cz

 

POZOR DŮLEŽITÉ!!!


Cvičné ponory s potápěčskou výstrojí je nutné včas (minimálně 3 dny) hlásit dopředu z důvodu přípravy této výstroje a naplnění lahví. Cena za zapůjčení potápěčské výstroje na bazén činí 250,- Kč ( automatika, žaket, lahev + vzduch) + vstupné do bazénu pokud nemáte předplaceno na celou sezónu.

Zahájení bazénu: 04/09/2017
Ukončení bazénu: 11/06/2018Přijďte udělat něco pro své zdraví, ať jste v dobré kondici a oživit si vaše potápěčské zkušenosti!

 

 

Aktuální kurzy

Zobrazit všechny kurzy

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nepřehlédněte

darujtebazenpojistenicertifikaty